Galerie: Čas na radost (MX5 vs. AE86)

Většinou už by se v pátek nemělo moc pracovat. Ono to ve skutečnosti po celém tejdnu v procesu ani moc nejde, vzhledem k vidině „friday night“, jak zpívají australští The Rabble. Ať už je to jakkoliv, rozhodně je mnohem lepší vyrazit někam ven! Páteční dopoledne strávit poklidnou kávičkou a následným leštěním svého stroje, a kolem poledne, když jdou slušní lidé obědvat, vyrazit v koloně někam do kopců.
Čas na radost

U nás na severu, tedy v Litoměřicích, je málo JDM bláznů. Patří k nim ale Vítek „winnie“ se svou borovou miatou. A ta se svým stylem výborně hodí k mojí Hachi, takže jsme se jednohlasně shodli, že je potřeba se projet. Za prvé do Mostu, kde kluci z Kageki Racing testovali novou Supru a také driftovacího Skylina a potom nahoru, do hor.

Už nad Litvínovem ztratíte zažranou představu, že Krušné hory nestojí za nic. Liduprázdné okresky, perfektní výhledy, hrubé silničky vhodné na rychlou jízdu přesnou stopou a nádherná příroda. Sem tam ostrý vracák, kde můžete zapálit zadní kola. Z projížďky se nakonec stal půldenní výlet, protože bylo potřeba projet kolem přehrady Fláje dál po hřebenu až za Cínovec a Telnicí potom zase dolu. A jelikož bylo tak skvělé světlo, Ondra nás neustále nutil stavět, otáčet se a jezdit sem tam, aby mohl kouzlit své umění. Samozřejmě, že se mu to povedlo – není nad to, když fotografa baví jeho práce. A hlavně, když to nebere jako práci, ale způsob, jak nejen neopakovatelně zachytit naše omlácené káry, ale také celkovou atmosféru krásných míst kolem Komáří Vížky svým citem. Užijte si ty dvě geiši v akci a příště se k nám přidejte! Na konci září uděláme další jízdu, tentokrát nás snad bude víc…

Fr93

tagy: , , , , , , ,
Like!