Diskuze: Co jsou ty nejlepší úpravy auta?

Všichni tady máme chorobnou potřebu rozebírat auta a všeljak se v nich vrtat. Je to asi jediná věc jakou máme společnou. Každý k tomu ale přistupujeme trochu jinak, každý máme nějakou tu svou vychytávku, kterou si nemůžeme odpustit u prvního ani desátého auta v naší garáži. Jaká je ta vaše?

Může to být jedna malá drobnost jako nějaká konkrétní samolepka nebo třeba volant, ale taky něco ostřejšího jako rám nebo kola. Co konkrétně je to u vás? Snažte se ale, prosím, vyvarovat rozepisováním plánů o tom co a jak s autem uděláte za pár let. Všichni je máme a většině z nás by to vydalo na malou knihu. Dnes jde jen o jedno: pokusit se najít „mod“, bez kterého se společně nikdo neobejdeme. Možná se všichni pohádáme jako minule, ale možná se taky navzájem příjemně překvapíme.

Třeba pro mě osobně je nejzásadnější úpravou skořepina. Podvozek, gumy, samosvor a tak podobně jsou důležitý věci, ale na prvním místě u mě vždycky bude pořádná sedačka. Za ty roky mi totiž nic neznásobilo přísun informací za jízdy tak jako zadek pevně přikovanej k jednomu bodu, kolem kterýho se všechno ostatní točí. A přísun informací je podle mě za volantem to nejdůležitější. Nezáleží ale na tom, jestli vás baví sebevražedná jízda na okreskách nebo vystavování auta na parkovišti. Hlavní je, že vás to auto baví. Tak hurá na komentáře…

tagy: ,
Like!