Enjoy86 2016

Myšlenka uspořádat sraz AE86 nám vrtala hlavou prakticky od chvíle, kdy nám stály v garáži, tedy plus mínus už téměř deset let. Kontaktů na pár majitelů by se našlo, ale přemlouvat někoho, aby ujel pár set kilometrů z opačnýho konce země jen kvůli pár autům by šlo jen těžko. Chtělo to zkrátka vymyslet něco většího. Něco, co bude stát za to strávit 7 hodin za volantem.

Dávno zapomenutý nápad se opět vynořil prakticky okamžitě, když se na trhu objevilo duo GT86 a BRZ. Počet možných účastníků se každým měsícem zvyšoval a my si pomalu začali lámat hlavu s těmi drobnostmi, na kterých většinou všechny ty skvělé nápady v teorii pak v praxi ztroskotají. Naštěstí se nám ale zkřížily cesty s Martinem Semerádem a jeho projektem Driving Academy, který má organizování okruhových akcí v malíku. A jak to na našem prvním srazu dopadlo můžete vidět na následujících fotkách od Honzy Fučíka.

Další ročník Enjoy86 se bude s velkou pravděpodobností konat opět 6. srpna, který tentokrát vychází na neděli. Pro více informací sledujte web enjoy86.eu a náš facebook, kde se brzo událost objeví.

Mockrát díky všem za účast, obzvlášť pak českému GT86/BRZ klubu, který si dal záležet s co největší účastí všech členů. A díky samozřejmě patří i majitelům starých 86, kteří cestu na Sosnovou absolvovali. Jak už to tak u starých aut bývá, pár jich na poslední chvíli kvůli technickým problémům odpadlo, takže držíme palce a doufáme, že technika příště neselže.

tagy: , , ,
Like!