Galerie: Carbonia Cup * Most2

Letos podruhé na Carbonii a opět v Mostě. První srpnová středa volná, venku vedro, takže ideální den na to vzít foťák a vypadnout inhalovat vysokooktanové výpary, zbytky z drolících se slicků a prach brzdových destiček.

Letos se na Reisbrennen nedostanu. Opět. V rámci hledání aspoň drobné „náplasti“ neunikl mé pozornosti čtvrtý závod domácí okruhové série Carbonia Cup. Do Mostu to mám kousek, startovní listina mi padla do oka – nebylo co řešit. Na místě fajn lidi, přátelská atmosféra a několik známých tváří a vše odpovídalo startovní listině i co se čtyřkolých miláčků týče.

Pravda, zatlačil jsem slzu když jsem nepotkal parádní E-Type jako na prvním závodě, ale i tehdy se jednalo spíše o náhodu. Auta byla rozdělena do pěti skupin, jezdilo se ve dvacetiminutových intervalech, přičemž po třech tréninkových rozjížďkách následovala jedna kvalifikační a poté jedna závodní s hromadným startem.

Protože nemám mostecký okruh tolik v oku, vytipoval jsem si pár míst, ze kterých jsem ještě nefotil a během tréninků trénoval i sebe. Vedro bylo nesnesitelné, já měl nafoceno a zároveň byl částečně rozladěný z rozladěného objektivu a tak jsem na poslední dvě „plnohodnotné“ jízdy ani nečekal a vyrazil domů. Absence hromadného startu mě pořád trošku mrzí, ale co – do konce sezóny zbývají ještě dva závody. Takže v půlce října v Mostě?.. (A užijte si Reisbrennen!)


tagy: , , , , , , ,
Like!