Galerie: DA * TrackDay

Předvánoční shon nedělá člověku dobře a je fajn si od něj odpočinout. Něco podobného možná napadlo lidičky z Driving Academy v čele s Martinem Semerádem a tak se rozhodli na poslední neděli před Vánoci dát dohromady TrackDay…

Sněhová nadílka žádná, přesto nemusel zoufat nikdo, kdo se rozhodl do Sosnové vyrazit. Zkrápění tratě téměř nebylo potřeba, protože vlhkost kluzkého asfaltu zůstávala celý den víceméně konstantní; díky skromnějšímu počtu účastníků se v průběhu dne vytvořili dvě skupiny jezdících, které se střídaly. Sice se na pár autech vytvořila „porucha karoserie“, ale to se někdy prostě přihodí.

Od rána se po okruhu proháněla velká skupina Imprez všech generací a pár Lancerů, symbolickým protikladem pak byly BMW různých typů, převážně E36 a další vozy. Takže dravý powerslide všech čtyř hnaných kol vs. pohrávání si s jízdou ve smyku ve stylu driftovacích závodů. Krom krátkého okruhu bylo možné jezdit i na bývalé šotolině; závěrem volných jízd přišla možnost zajet i měřená kola ve formě závodu. Před Vánoci rozhodně příjemné odreagování!


tagy: , ,
Like!