Galerie: M3 E92

Svého legendárního prapředchůdce sice nectí tak intenzivně jak by mohla, ale zkuste se na ni podívat trochu jinou optikou. Tou optikou, skrz kterou jde vidět RWD, V8, 420koní a každodenní použitelnost.

Nebudu se rozepisovat – tentokrát to bude hlavně o fotkách (as usual). S majitelem jsem se setkal párkrát do roka, abychom dali dokupy rozličný set jeho, plně sériové, atmosférické emtrojky, vymysleli různé situace a využili rozličná místa, která přicházela v úvahu. Realizace skromných nápadů, doprovázena sympatickým povídáním o závodění s formulí MTX v osmdesátých a F355 v devadesátých letech, ubíhala vcelku efektivně, několikahodinové seance týkající se světelného řešení díkybohu nepřipadaly v úvahu, takže jsem se snažil především podpořit a zachytit auto spolu s atmosféru daných míst.

Když k tomu hraje soundtrack bavorského čtyřlitru, jehož sytý baryton prostupuje hluboko do hlavy všem, kteří sympatizují se zvukovým projevem amerických velkoobjemových motorů, hledají se fotografické úhly a plochy podtrhující vzhled vozu o to příjemněji…

tagy: ,
Like!