Galerie: Nahlédnutí ke Kageki Racing

Pokud navštěvujete tyto stránky často a nebo se o japonská auta v Česku zajímáte trochu víc, tak už jste určitě někdy slyšeli jméno Kageki Racing. Pro ty, kteří je ale ještě neznají, jsem si připravil následující sérii fotek co vám jejich práci trochu víc přiblíží.

Jak už fotky a vlastně i samotný název napovídá, Kageki Racing je díla zaměřená hlavně stavbu či úpravu japonských aut. To ale neznamená, že neumí i jiné značky pocházející například z Evropy. Zrovna nednávno se u nich objevilo jedno BMW 1M, které je hodně zajímavě a hlavně funkčně upravené. O tomhle autě zase někdy jindy, ale nebojte, také už ho mám v archivu fotek…

V poslední době se tady pracuje na stříbrné driftovací Supře našeho slovenského souseda. Předělává se podvozek, brzdy, elektrika a také trochu kastle. Nevím, jak to vidíte vy, ale na Slovensku to bude nejspíš ta nejlepší Supra, nebo alespoň já o žádné jiné s podobnými úpravami nevím.

Další projekt, na kterém už se začíná pracovat souběžně se stříbrnou Suprou je grafitově šedý Nissan Silvia S15 do nedávna patřící Karlovi, kterého jste mohli potkávat za volantem podobné S15 na závodech Czech Drift Series. Nebojte, tu svojí driftovací stále má… Na S15 se předělává řízení na naší stranu a pár dalších drobností. To bude pak samozřejmě také na samostatnou galerii.

Jak vidíte na téhle fotce, tak je tu trochu narváno. Kdyby měl někdo zájem, tak si bude muset nejspíš počkat, až se dostane na řadu. I já musím se svým Ztkem počkat chvilku.

Tuhle bílou „Fru Fru“ Supru asi také znáte. Kdo by v Čechách nevěděl o co se jedná, tak se podle mě o japonské auta asi moc nezajímá. :) Tohle auto je totiž po technické stránce, ale i té vzhledové, pro mě jedno z nejhezčích vůbec a pochybuji o tom, že by se minimálně ve střední Evropě našla podobně technicky zdatná a doladěná Supra. Jsem rád a děkuji za to, že mám možnost se k těmhle věcem dostat a vidět je při zrodu. Fru Fru mě sice ještě nesvezl, ale věřím, že „kdo si počká, tak se snad dočká“ :-)

Spec list nemá nemá moc smysl vypisovat, protože to byste to tu četli ještě zítra, ale připomenu jen pár zásadních věciček jako třeba: brzdy Endless na všech 4 kolech, semislicky Yokohama AD050, upravená hlava od NAPREC, HKS T04Z turbo, Greddy sání, na míru dělané zakrytování podvozku karbonovýma vecičkama… Jak říkám, vypisovat tu každou věc, která je na autě by bylo opravdu na dlouho.

V minulosti se v Kageki stavěl i Skyline R32 GT-R, který byl pověstný po celé ČR a který je bohužel už rozebrán na díly, nebo Honda S2000 Turbo, Subaru Impreza Type-RA, Mitsubishi Lancer EVO, Toyota GT86, Honda Integra, a skoro nespočet Super. Takže když upravovat Supru tak jedině Kageki :-)

Již zmíněná Integra Type-R, kterou už jste mohli zahlídnou u mě na fotkách v minulosti společně se sériovou ITR má taktéž pár úprav. A to například závodní samosvor, brzdy Spoon, pár plechů pod motorem na míru, ale o té si napíšeme někdy příště. Snad na jaře se mi jí podaří dostat před foťák. Tak snad jsem vás neunavil řečma, nejsem pisálek, ale snad se budou fotky líbit.

tagy: , ,
Like!