Galerie: Romeův Levin

Bylo to zase jedno z těch odpolední, kdy se touláte ulicemi města s kamerou v ruce a fotíte vše, co upoutá vaši pozornost. Vysoké budovy vypadající jako lodě ze Star Treku, psy u kavárny s Ray Bany na hlavě, projíždějící sanitky a hasičské vozy, Corollu která vypadá, jako kdyby přifrčela rovnou z Ebisu. ‘Wait what?!’

Ano, přesně tak. Z ničeho nic, je tu na křižovatce v odbočovacím pruhu v centru Sydney krásný Levin, který je jak vystřižený z posledního čísla Drift Tengoku. Neváhám, spouštím spoušť kolikrát jen můžu, dřív než zase odjede tak rychle jako přijel. V hlavě mi vrtá myšlenka, že by majitel mohl zaparkovat o pár bloků dále, a tak se rychle vydávám směrem, kam se tahle ‘plechovka’ vydala.

Můj odhad byl správný, je tam! Předtím, než se vydám směrem k vozu, využívám toho, že je červená a nejsou tu žádná vozidla bránící mi v čistém výhledu na protější stranu ulice, kde parkuje. Udělám pár fotek a vydávám se blíže, když vtom vystoupí majitel. Romeo je super pohodář, dávám se do řeči a než si to vůbec uvědomím, ukazuje mi interiér a o chvilku později i srdce jeho chlouby.

Diskuze se točí okolo klasických témat, například jak se na jeho kreaci dívají muži zákona, budoucí plány, na co je asi nejvíce hrdý, jestli vypadá lépe Levin nebo Trueno atd. Na podrobnější info a fotky všeho zajímavého na tomto voze si však ještě budete muset počkat. Zatím si užijte to málo, co jsem stačil nafotit a příště už se můžete těšit na ‘full feature’.

tagy: , , ,
Like!