Galerie: Track Bash 02

Je to sotva měsíc a máme tady fotky z dalšího Shatsu Track Bashe. Stejně jako i minule jsme měli díky Driving Academy celou sobotu okruh jen pro sebe a stejně jako minule se k nám odpoledne přihnal tropickej monzun, ale to je pro naše maloobjemový krabice od bot s pár koněma počasí jak dělaný. A dělaný bylo očividně i pro Petra Baču, kterýmu za tyhle fantastický obrázky děkujeme. Potřetí nám to počasí snad už konečně vyjde…

… Čtete správně, další Track Bash nás čeká opět za měsíc, konkrétně v neděli 7.8. Akce se bude konat den po našem srazu AE86 a dvojčat GT86 a BRZ a Sosnová bude opět na celý den naše. Detaily ohledně obou akcí najdete už tradičně na našem Facebooku.

Podobně jako minule byla účast mezinárodní, tentokrát kromě party z Německa rozšířená i o driftera z polského Tofu Power. A nesmíme samozřejmě opomenout i hojnou účast vás místních, která se sjela snad ze všech koutů země. Na okruhu se v jednu chvíli proháněli čtyři AE86 včetně té naší, nespočet slušně klouzajících bavoráků a stopu držících i nedržících Porsche a MX-5 a mnoho dalšího. Tak za měsíc zase!

tagy: , , , ,
Like!