GALERIE: TRACK BASH 03

Třetí Track Bash se stane jednou z událostí, na kterou pravděpodobně jen tak nezapomeneme. Vše se odehrávalo v neděli, které o den dříve předcházel Enjoy86 a asi si dovedete představit jak takový poklidný večer strávený s přáteli a pár litry tvrdého alkoholu dopadl.

Po probuzení bylo jasné, že někteří z nás dokážou sotva olvádnout své tělo, natož pak udržet moč či volant déle jak několik minut. Naštěstí nálož vajec k snídani z našeho oblíbeného mobilního bufetu pomohla většině z nás srovnat gyroskopy a vrhnout se na ježdění.

Už v dopoledních hodinách bylo jasné, že jsme překonali návštěvnost předchozích dvou trackdayů, k tomu přidejte pár AE86 co zůstalo přes noc po Enjoy86 a zábava (a nervy na pochodu při organizaci) na celý den byla na světě. Naštěstí se vše celkem uklidnilo po oddělení driftujících a stopou jezdících aut a tak na konci dne až tak moc škod nebylo… ale to necháme stranou, co se stane na Bashi zůstane na Bashi, pokud to Facebook neprovaří. :)

Každopádně do budoucna zachováme oddělení gripu a driftu a trochu poupravíme rozpravy, zásadní změnou bude zákaz burnoutů a vjezdu na bílé plochy pro školu smyku. Zkrátka po přetočení za 1 a pomalu pouštět spojku jako v autoškole. Track Bash 04 16.10. opět na Sosnové!

tagy: , ,
13 likes