Kalendář 2014?

Už to tu jednou bylo a už je to tu zas. Do konce roku toho moc nezbývá, takže přichází „víceméněresumé“ a přemýšlení nad tím, jestli ze zúženého výběru udělám kalendář nebo ne… Klasika- pár kusů (někdo by řekl omezená série).

Driftingowe Mistrzostwa Polski 2013, Nissan S12, drift,

Letos mě sice tlačí čas i finance, ale mám potřebu před Vánocemi držet tradici spěchu a stresu… Takže nějaké drifty, sem tam něco jiného, co vypadá akčně a člověka by nemuselo úplně nudit hledět na to měsíc- a když už to není akční, tak je mě ten záběr prostě něčím baví; Sosnová, Most, Slovensko, Polsko, Maďarsko a do toho rally.

Protože se mi loni ozvalo pár lidí, kterým se na rok 2013 něco podobného hodilo na zeď, nabízím i letos- nechával jsem dělat A3+ (470mm x 315mm), matná křída, 300g/m2, 13listů, spirála, cena by se odvíjela od počtu kusů, po loňských peripetiích, kdy jsem se špatně dohodl s tiskárnou, raději nadhodím cenu +-300Kč/ks + případně poštovné a balné nebo ideálně osobní převzetí v rozmezí 20.-24.12. v Ústí nad Labem/ Praha/ Zlín/ Hradec Králové. Samozřejmě se budu pohybovat, takže to není všechny dny ve všech městech. Pokud by byli nějací zájemci, bylo by fajn, aby mi co nejdříve (nejlépe do půlnoci 10.12., 11.12. budu zadávat počet kusů do tisku) dali do mailu petrbacca@seznam.cz závazně vědět, že o kalendář fakt stojí a připojili k tomu na sebe i nějaký kontakt.

edit: Konečný výběr snímků do kalendáře – ještě jsem si vzpomněl na jeden, který mám hodně rád…

tagy:
Like!