Kalendář 2015

Best of 2014?.. Nevím. Kalendář 2015?.. Asi ano. Dvanáct fotek z uplynulého roku, z nichž každou bych chtěl měsíc okukovat na zdi?.. Jednoznačně.

Podzimní deprese zaháním vysedáváním u notebooku a upravováním fotek a díky pár dotazům na to, zda budu i letos připravovat nástěnný kalendář A3+ (470mm x 315mm, skalibrovaný sRGB tisk, matná křída, 300g/m2, 13listů, spirála), jsem dal dohromady výběr snímků, které v něm budou figurovat. V porovnání s předchozími lety se toho moc nezměnilo – auta, podobné prostředí, stejné kompozice. Ve skutečnosti je to jeden báječný dvoudenní závod strávený ve Franczově hachi na sedadle spolujezdce, pár reprezentativních snímků z fotografování, která si pokaždé opravdu užívám a jsem za ně moc rád (něco z výběru jste mohli vidět ve Speedu, něco vás v následujících týdnech čeká tady), kompaktní veteránské akce s nezaměnitelnou atmosférou tvořenou skvělými lidmi, české a polské drifty a rally.

Takže pro ty, co by měli zájem, nabízím k odkupu. Cena by se odvíjela od počtu kusů (resp.objemu objednávky v tiskárně), za jeden výtisk se částka pohybovala kolem +-300Kč/ks + případně poštovné a balné nebo ideálně osobní převzetí v rozmezí 20.-24.12. (nebo později) v Ústí nad Labem/ Praze/ Zlínu/ popř.Hradci Králové. Záleží na domluvě. Pokud by byli nějací zájemci, bylo by fajn, aby mi co nejdříve (nejlépe do 10.12., vzápětí budu zadávat počet kusů do tisku) dali do mailu petrbacca@seznam.cz závazně vědět, že o kalendář fakt stojí a připojili k tomu na sebe i nějaký kontakt.

tagy:
Like!