Legendy: Liberty Walk

Článek o klubu Mid Night sklidil docela úspěch a tak jsme dohledali pár dalších týmů, které se stali legendami ve svém oboru a postupně každý z nich popsat. Wangan tedy máme za sebou, a tak se koukneme na úplně opačnou stranu mince. Podíváme se na styl neohrožující vás rychlostí, ale hlukem. Vítejte ve světě jednoho z nejznámějších bosozoku týmů Liberty Walk.

Ne všichni z vás asi znají jejich Hakosuky a Fairlady, určitě jste ale zahlédli fotky chromového Lamba Aventador z nejnovějšího Tokyo Auto Salonu od LB Performance. Ano, zkratka LB znamená Liberty Walk, i když to tak na první pohled nevypadá (v japonštině totiž neexistuje písmeno „V“ a je nahrazováno pomocí „B“).

Po konci divokých 80. let se totiž tahle parta nepřesunula do kanceláří a nesplynula s davem, ale svoje znalosti z bastlení nesmlyných křídel, třímetrových výfuků a sharknosů zužitkovali na úpravu hlavně luxusních aut a evropských sporťáků.

Jasně, nestaví žádné driftovací Silvie ani tisíc koňové Skyliny, ale nezapomeňte, že auta nejsou jen o tom co zrovna baví vás a všechno ostatní je na nic. Hlavní je se bavit a je jedno jestli zrovna žijete klouzáním v průmyslových zónách, závoděním na dálnici nebo jen stavěním nesmyslně vypadajících shakotanů.

A když se vám podaří skloubit to co vás baví s tím co vás živí, tak máte v životě vyhráno. A soudě podle klientely, která za Liberty Walk jezdí soudíme, že mají vyhráno hned několikrát. Dá rozum, že by se všechny tyhle Lamba a Ferrari při první návštěvě Nürburgringu rozpadly na kusy, ale když dělají majitelům radost, tak proč to řešit?

No tak vidíte, nám i vám se taky nelíbí, když někdo kritizuje naše herky, tak proč bysme my měli kritizovat ty ostatní. A to je taky poselství hlavní osobnosti LB Performance Kato-sana v tomhle krátkém videu, které byste si neměli nechat ujít.

tagy: , , ,
Like!