Nová trika a snapbacky jsou tady

Máme pro vás pár letních novinek! Co všechno od teď najdete na našem shopu se dozvíte uvnitř článku.

Začneme trikama. Ta v obchodě najdete hned dvě nová – omlazené EVO a Thunder Family. S prvním jste se tady v trochu barevnější podobě mohli setkat už před rokem a byla škoda ho nechat zajít, protože minule vzniklo jen v omezené sérii. Thunder Family je úplná novinka vzdávající hold všem bosozoku a podobnejm pochybnejm existencím, který se nestyděj za svůj životní styl, i když je dost zvrácenej. A abychom nezapomněli, na skladě jsou opět Hakosuky.

A pak je tu novinka největší – první Shatsu snapback! Jde o první omezenou várku, a proto s objednáním moc neváhejte. Jakmile budou pryč, tak nám zase nějaký čas potrvá, než je vyrobíme.

A jak jste si asi všimli, konečně jsme taky jednou nové věci nafotili pořádně. Za aparátem byl již tradičně Honza Fučík a před ním naše oblíbená tattoo modelka Veronika Narayan. A nesmíme zapomenout ani na perfektní zátiší, který nám poskytli pánové z Kageki Racing. Všem mockrát díky! Pokud se vám fotky s Veronikou líbí, další v průběhu dne najdete na našem facebooku.

tagy: , , , , , , ,
Like!