Nová trika: AE86 Community United

Půl roku práce, devět AE86 klubů ze sedmi zemí a metrák modrých trik. To vše stojí za naším nejnovějším Hachiroku trikem, které je od dnešního dne k dostání nejen u nás, ale také v Japonsku, Austrálii, Anglii a nově i na našem anglickém e-shopu shatsuclothing.com.

Nebudeme vám lhát, tenhle projekt pro nás byl od začátku srdeční záležitost a když teď triko po všech těch měsících tajení vidíme na shopu, tak se nám chce brečet radostí. O to lepší pocit to je, když je díky spolupráci s téměř všemi velkými AE86 kluby na světě k dostání v několika zemích najednou. A jako třešničku na dortu tady máme vlastní anglický shop, díky kterému se naše věci konečně začnou dostávat do světa. Už chápete, proč se tak těšíme?

Hlavním cílem celé téhle kolaborace je ukázat světu, že 30 let stará vyrezlá Corolla dokáže spojit lidi z celého světa víc, než většina ostatních aut dohromady. Podobné projekty nevznikají každý den a máme takové tušení, že minimálně ve světě 86 se něco tak velkého děje poprvé. Tak neváhejte a začnete objednávat dokud je co. :)

AE86 Community United!

86ers.org
Hachiroku.com.au
The Corolla Brotherhood
86LIFE
AEU86.org
Team Tekno
86 Fighters
AE86 World
AE86IRL.com

tagy: , ,
Like!