Nová trika: LITSTDS#2

Nová trika právě dorazila z tiskárny! Po AE86 United jsme chtěli udělat něco jednoduššího, co by nám připomnělo naše studentské roky plné punku a rockabilly, kdy nám ke štěstí na triku bohatě stačila jen výstižná hláška a pár lebek kolem ní. Fast forward o deset let dopředu a máme tady novou podobu trika Life Is Too Short To Drive Slow.

Triko si výjimečně můžete pořídit hned ve třech barvách a kromě potisku vpředu vás čeká i malý obtisk Nardi volantu za krkem, ať o vašich benzínových choutkách vědí i ty za váma. Vedle něj najdete i hlášku Dori – Roulette – Zeroyon, se kterou se na Shatsu budete setkávat čím dál častěji. Více se o ní dozvíte v JDM 101 článku o Zoku.

No a co dál? Připravte se ještě na jeden lehčí facelift dalšího trika, po kterém se už minule pěkně zaprášilo a máme takové tušení, že to teď po spuštění anglického shopu bude ještě horší. Tak nezapomeňte objednávat dokud je co! A nesmíme zapomenout na velký díky Honzovi za pořízení všech fotek a taky Jirkovi z Garage5, který se náhodou objevil poblíž a my ho tak mohli zneužít jako modela, protože nám po zimě až moc narost pupek.

tagy: ,
Like!