Nová trika: Volanty a Midnight Spirit

Počasí venku začíná být zase pomalu normální, dny se postupně prodlužují, dámské sukně zkracují a to všechno znamená, že je na čase zase jednou připravit šatník na jaro. Právě proto pro vás máme první z várky nových trik, na která se tenhle rok můžete těšit.

K prvnímu motivu na úvodní fotce nás inspirovala jednoduchá myšlenka. Od chvíle, kdy jsme propadli autům, byl náš největší problém výběr kol. Vždyť těch dokonalých SSR, Worků a Rays je tak moc a těch náprav na autě tak málo… K tomuhle problému ale postupem času přibyl další. Jestli na nějakou kulatou věc koukáte v autě víc než na kola, tak je to volant.

No a světe div se, i mezi nimi je na výběr víc než je zdrávo. Dřív jsme měli za to, že si koupíme staré Nardi a budeme mít nadosmrti klid, ale opak je pravdou. Místo Nardi přišel před rokem ještě hezčí TOM’S, ale nad ním se také pomalu stahují mračna a neuplyne den, kdy na aukcích v Japonsku nehledám volant od Keiichiho Tsuchiyi a jeho značky KT Design. Zajímalo by mě jestli tenhle „problém“ někdy dokážu vyřešit.

Triko najdete na našem e-shopu na odkazu zde.

Druhý motiv je pokračováním našeho náramku a samolepek s podtitulem Midnight Spirit. Hlášku No Name Heroes rádi používají japonské časopisy a videomagazíny v reportážích z pouličních závodů, kde byli nuceni kvůli zátahu na tuhle scénu v posledních letech zamazávat všechny tváře a značky. Je to náš způsob jak vzdát hold všem těm, kteří ožívají až po půlnoci za volantem. Triko najdete tady.

Vedle toho jsme dotiskli i várku již vyprodaných trik Bring Back 90′s a Thunder Family pro všechny, kteří si je nestihli pořídit před jejich vyprodáním o vánocích.

tagy: ,
Like!