První vlaštovka: ROTARY

Je tu opět nový rok a s ním i nová Shatsu kolekce. A trika jsou zase o něco málo propracovanější a vychytanější, tak mrkněte dovnitř článku, ať víte na co všechno se můžete těšit.

Nejdřív k první letošní novince, kterou je triko ROTARY. Motiv s Wanklovým motorem jsme tu měli už dvakrát, v obou případech za doprovodu Mazdy RX-7. Když jsme ho chtěli po dvou letech oživit potřetí, tak jsme narazili na tradiční problém co k starému dobrému sférickému trojúhelníku přidělat tentokrát. Rozum volil novější RX-8, ale copak můžeme vynechat auta jako Cosmo a nebo starší RX-3 a 4? Rozhodli jsme se nakonec vsadit na mnohem jednodušší motiv, který se bude točit jen kolem samotného Wanklu a tím udělá radost všem fanouškům rotujícího motoru, ať už mají nad postelí plakát orkuhové Capelly nebo třírotorového Eunosu.

S novým trikem ale přichází i pár nových vychytávek, které od teď uvidíte na všech Shatsu věcech (a pokud jste si k vánocům objednali Kanjo Racers, tak jste to už viděli). Trika od teď mají vlastní vtisk za krkem, na jehož stvoření padlo asi 14 desetistupňových piv značky Braník…

… a také tuhle malou nášivku, kterých se nám válí po zemi kolem deseti tisíc. Jsou to jen malé detaily, ale o těch to je především, ne? :) A co dál? Těšte se ještě na jedno nové triko, které už také leží na skladě a čeká na zařazení do shopu a také na jeden drobný projekt, který rozjíždíme spolu s Garage 5. Stay tuned!

tagy: , ,
Like!