Report: March Mega Meet 2013

V Austrálii by měla pomalu začínat zima, ale těchhle pár řádků a fotek od Radka přímo z místa činu tomu moc nenasvědčují. Doufáme, že vás jeho report z jednoho z největších tamních srazů trochu nabudí a namotivuje, ať se něco podobného začne pomalu objevovat i u nás. Celou galerii najdete u něj na blogu.

Na páteční večer zorganizovala parta lidí od Top Secret Imports, Project D Drift School a THE-LOWDOWN.com něco, co je označováno za největší sraz příznivců upravených aut v kraji New South Whales a dost možná i v celé Austrálii – Mega Meet. A opravdu, tři tisíce aut na jednom parkovišti moc často nenajdete. Možná vás napadne otázka „No jo 3000 aut, ale kolik z nich stálo za to aby se na ně člověk vůbec podíval?“ Na tu vám hned můžu dát jednoznačnou odpověď, stála za to naprostá většina. Přestože pomyslna laťka byla nasazena vysoko, pár aut přece jen vyčnívalo. Rozšířená NSX, EVO IX, Maloo Ute, R34 GT-R M-Spec a taky třeba ještě starý Civic s K20 pod kapotou.

Sraz měl správnou, pohodovou atmosféru a až ke konci, kdy to pár jedinců nevydrželo a prostě to do červeného pole otáčkoměru muselo vyslat nenastala žádná dramata. Kolem desáté večerní už většina aut byla na odjezdu a já také.

Mega Meet stál rozhodně za to a přestože bylo naprosto nemožné zachytit všechny vozy účastníků, rozhodně si prohlédněte celou galerii ať máte aspoň trochu představu o čem srazy v Sydney a Austrálii jako takové jsou.

tagy:
Like!