Feature: Rocket Bunny GT86

Máme slabost spíš pro auta, se kterýma je sranda na okreskách a ne na srazech na parkovištích. Budeme ale muset udělat výjimku a jednu takovou leštěnku si tady ukázat. Není to ani tak protože jsme si tohle konkrétní auto zamilovali, popravdě nám přijde už přehnané. Jedno se ale Rocket Bunny upřít nedá, z jejich bodykitu se velmi rychle stal fenomén a synonymum pro rozšířenou GT86, stejně tak jako šroubované blatníky TRD neodmyslitelně patří ke staré AE86.

Fotky tohohle rozpláclého Scionu s nesmyslným křídlem se za poslední dva týdny objevily snad na každém blogu a stránce na facebooku zabývající se auty. Někteří z vás asi kroutí hlavou proč z tak zábavného auta udělali něco, co v zatáčkách nefunguje nad 30 km/h, ale to teď nechme stranou. Tak nebo tak je tohle v současné době asi ta nejznámější 86 na světě.

Klíčem k úspěchu bylo u Rocket Bunny možná i to, že svůj bodykit dali na Scion FR-S, americkou verzi Toyoty GT86. Americký trh je pro každého výrobce takových dílů sen a většina japonských dílů se v Americe shání poměrně těžko, i když je o ně velký zájem.

Nám se osobně víc líbí kreace od URAS, i když pro puristy to asi taky nebude nic moc. Názor na tuhle 86 si udělejte sami, někomu z ní padne čelist na zem a někoho zase akorát nasere, ale jedno je jasný, tyhle blatníky brzo uvidíte na mnohem víc Toyotách a Scionech. A to Jedna technická zajímavost na konec, nejde o slátaninu kitu a laminátu, tenhle bodykit byl navržen v CADu.

Nakonec ještě jedno příjmený video z dílny Meiham Media, kteří se tu už jednou ukázali se záběry Porsche 962. Tak co na to říkáte, dáte tomu palec nahoru nebo rozmlátíte monitor?

tagy: , , ,
Like!