Feature: S2000 mnoha tváří

Jak už jste si asi všimli, náš blog není úplně standardní český web o autech. Nejde o úmysl, dáváme sem hlavně věci co nás zaujmou a nejspíš se náš vkus trochu liší od ostatních. Podobně to bude asi i s touhle S2000.

V Evropě jsou tyhle roadstry spíš garážové perly, se kterými jejich majitele jezdí v létě když je hezky aby si užili vítr ve vlasech. Najdou se i výjimky, ale boro jako je tahle Kobayashiho S2k se tu asi nenajde.

Z nějakého důvodu nám takový punkový auta přijdou okouzlující. U Silvie a Hachi jsme si na to už celkem zvykli, ale omlácená Honda na Watanabe 16tkách má prostě koule…

Když koukáme po blogu majitele a vidíme lakování auta, které má sloužit spíš k sjednocení jednotlivých dílů vozu než k oslňování na srazu, proložené videem drcení kol šroubovákama při přezouvání pneumatik na okruhu, vyloudí se na našich tvářích usměv.

Na druhou stranu chápeme, že pro někoho je Kobayashi spíš idiot ničící auto s potenciálem, jenže on s tím umí i jezdit a vzhled auta koresponduje s jeho jízdním stylem. Pro představu přikládáme jeden z jeho onboardů z Ebisu.

Jak vidíte, skoro na každé fotce má jinou barvu nebo aspoň jiný kola. Původně jsme mysleli, že jde o víc Hond, ale teprve nedávno jsme přišli na to, že jde o jedno auto a proto S2000 mnoha tváří…

tagy: , , ,
Like!