Shatsu novinky na podzim/zimu 2013

Od letních novinek uteklo už čtvrt roku a tak bude na místě přijít zase s něčím novým, co říkáte? Pokusili jsme se náš repertoár znovu rozšířit o něco, co tu ještě nebylo a doufáme, že se vám to i tentokrát bude zamlouvat.

A začneme tou novinkou největší, kterou jsou naše vůbec první mikiny. Je to trochu k nevíře, ale jejich výrobou jsme se poprvé začali zaobírat už před dvěma lety, ale až doteď jsme s výsledkem nebyli spokojeni. Hodit obrázek na kus textilu není nic složitého, ale vyrobit něco, co bude do posledního detailu odpovídat naší představě je mnohem, mnohem složitější. Jak je vidět na fotkách, mikinu si můžete pořídit ve dvou variantách s kapucí a kapsami a nebo bez nich.

Mikiny doplňují další dvě nová trika, z nichž s nimi jedno přímo souvisí. Tričko „Bring back 90′s“ je naším povzdechem nad tím, že je zlatá éra japonské automobilové scény už nenávratně pryč. Nevyložte si to špatně, chápeme, že život jde dál a všechno v něm prochází konstantní evolucí. Ale nedokážeme se smířit s tím, že dneska tráví každý hodiny olizováním monitoru a psaním nesmyslů na internetová fóra, zatímco v 90. letech všem stačila jen malá kola na jejich Silvii a tahání za ruční brzdu spolu s další stovkou lidí na okresce za barákem. Tričko sdílí stejný DORI – ROULETTE – ZEROYON potisk na zádech jako mikina, který symbolizuje všechny hlavní proudy pouličního závodění (drifty, závody na dálnicích a sprinty). O těch si více přečtete tady.

Další novinkou v repertoáru je tričko s věcí, které jsme naplno propadli teprve nedávno – Kei auta. To přirozeně nešlo udělat jinak než v klasické žluto-černé kombinaci, jakou tato auta používají na svých SPZtkách v Japonsku. Konkrétně na triku najdete tři kei auta, patřící podle našeho názoru mezi špičku téhle třídy: roztomilou, ale přesto zabijáckou Hondu Beat, psychopatickou plastovou Mazdu Autozam AZ-1 a nakonec Suzuki Cappuccino, jehož název mluví sám za sebe.

V neposlední řadě pro vás máme i pár nových samolepek. Tričko Pocket Rocket doplní i stejně laděná samolepka Kei Cars Club spolu s mrkající zrzkou pocházející z našeho vedlejšího kanálu /relax (NSFW!) a samolepkou Midnight Spirit, jejíž popis na e-shopu snad mluví za vše. :) A na ní plynule navazuje i poslední nová drobnost v naší nabídce, kterou je silikonový náramek se stejným podtextem. A to je prozatím vše, díky za pozornost!

tagy: , , , , , ,
Like!