Shatsu x Geen (…a nové samolepky)

Je to už pět let, kdy jsme poprvé pózovali před foťákem Ondry Kroutila při pořizování prvních obrázků na náš nově vznikající e-shop. Máme to před očima jakoby to bylo včera a tušíte správně, výsledek samozřejmě nestál za nic. Ondra odvedl dobrou práci, ale ten materiál před objektivem… víte jak se to říká, z hovna prostě čokoládu neuděláte. Po všech těch letech ale konečně přišla chvíle, kdy v záři blesků stál někdo, za koho se vůbec nemusíme stydět.

Před pár týdny se totiž stalo nevídané a v mé posteli skončila jedna z nejhezčích holek jakou jsem kdy v životě viděl. Šlo o Geen, hlavní mozek stojící za projektem CoreGirls.cz a kromě nás dvou pobíhal po místnosti ještě Honza Fučík s foťákem a kameraman Áda Sejk. Jasně, zní to jako úvod do fakt blbýho porna, ale ve skutečnosti šlo o náš první pokus o natočení pořádného promo videa pro Shatsu. Jestli se nám to povedlo ukáže až čas, ale určitě si dovedete představit jakou nám výsledek udělal radost. Díky všem, kdo se na jeho tvorbě podílel! Honzovu galerii najdete na našem facebooku.

Tím ale dnes nekončíme. Vedle videa s nádhernou Geen pro vás máme ještě jednu drobnost. Z tiskárny právě dorazila nová várka samolepek s třemi novými motivy, kterými si můžete zase o něco víc oplácat auto. Vyprodanou černou samolepku s nápisem Shatsu nahradila nová, tmavě červená s naším novým logem lva v pozadí. Pro všechny preferující ježdění v noci je pak určena samolepka Late Night

… a na závěr naše nejoblíbenější nálepka s příznačným názvem Happy. Tu snad nemusíme dál představovat, nápis na ní mluví za vše. A abychom nezapomněli, dotiskli jsme i vyprodané JAF a Yasashiku Hashirou TOKYO, ale moc jich není, takže s objednáním příliš neotálejte. Vše najdete v našem obchodě v kategorii nálepky.

tagy: ,
Like!