Feature: Skyline R34 trochu jinak

Už se asi budeme opakovat, ale máme fakt velkou slabost pro kombinaci nových aut a starých kol. Chápeme, že to asi není pro každého, ale tahle čtyřdvéřová R34 dokazuje jak taková kombinace může fungovat.

Tyhle fotky internetem už jednou proběhly, ale malý opakování občas nikomu neuškodí. Obzvlášť v případě, kdy jde o něco nevšedního jako tady. Tahle R34 pochází z dílny Strange Drive z města Yamato, která se specializuje na všechny možné varianty téhle generace Skylinů. V garáži se jim válí hromada přeturbených GT-R, ale ty jsou v Japonsku na každém rohu.

Čtyřdvéřová R34 na oldschoolových 15″ Watanabe RS je ale něco hodně nevšedního. Na pár takových R32 se dá občas narazit, ale najít novější R34 s něčím menším než 17″ je víceméně nemožné. Auto leží na zemi díky coiloverům Greddy Type S.

Podobný retro motiv najdete i pod kapotou s atmosférickým RB a šestiklapkou. Ten zvuk musí stát vážně za to! K těmhle 4 doorům přirozeně sedí přefoukané motory se stovkama koní, ale tady máte důkaz, že to může fungovat i bez nich.

Nakonec tady máme i pár akčních záběrů, abyste neřekli, že je to jen další leštěnka. Díky krouťáku šestiválce a miniaturním gumám to musí klouzat docela obstojně. Vzpomeňte si, že míň je někdy víc, až budete zase cpát sedmnáctky na svoje dvoukilo. :)

tagy: , , ,
Like!