Vánoční soutěž o Skyline GT-R

Pro většinu z nás začala tahle mánie už tenkrát v Prioru, když jsme rodiče ukecali k návštěvě oddělení hraček. Drželi jsme mámu za ruku a doufali, že aspoň jeden z těch auťáků bude náš a my ho hned první den omlátíme a ušpiníme prachem, aby vypadal jako pořádný závoďák, jako ty, který jsme viděli minulý víkend na Vysočině, když nás vzal děda na závody do vrchu.

Nevím jak vy, ale já svoje Camaro od Matchbox mám pořád doma. Sice už není středem mého života a nepašuju ho v kapse do práce jako tenkrát do školky, ale nikdy mě ani ve snu nenapadlo, že bych ho vyhodil. A o tom bude naše vánoční soutěž. Pošlete nám fotku svého angličáku na shop(z)shatsu.cz, my je po konci světa dáme na náš facebook a pak už bude postup klasický… Nejvíc palců nahoru vyhraje tenhle model Kenmery od Hot Wheels a všichni ostatní budou odměněni samolepkami.

Nejde ani tak o soutěž, ale o to dát svému angličáku možnost opět zazářit jako když poprvé vyhrál závod na čtvrt metru! Těšíme se na vaše fotky. mail: shop(zavinac)shatsu.cz, termín: 21.12.2012

tagy: , , , , , ,
Like!